Ciasteczka świetnie pasują do herbaty :) Ten serwis w celu prawidłowego działania używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Szczegółowe informacje znajdziesz w polityce prywatności.

zamknij
Responsive layout
navigate_next
navigate_next

Kubek termiczny – niezawodny towarzysz każdego wyjścia z domu

Kubek termiczny to rewelacyjne połączenie termoizolacyjnych właściwości termosu i funkcjonalności bidonu. Dzięki nieustannie rozwijanym technologiom firm takich jak Contigo, Hario, czy Emsa nasza codzienność staje się coraz przyjemniejsza. Ulubiona kawa w drodze do pracy? Łyk herbaty z cytryną na zajęciach? Gorąca woda do Yerby zawsze pod ręką? Dzięki kubkom termicznym możemy odpowiedzieć trzy razy tak! Próżnia zamknięta między dwoma ściankami ze stali nierdzewnej gwarantuje długotrwałe utrzymywanie temperatury, zarówno wysokiej, jak i niskiej, kiedy np. w upalne dni chcemy przez długi czas cieszyć się mrożoną herbatą, albo kawą. Kubki termiczne stanowią także alternatywę dla jednorazowych, styropianowych i plastikowych kubeczków, których nadprodukcja jest istotnym zagrożeniem dla środowiska.

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-20 z 25 pozycji

Aktywne filtry

Kambukka Blue Steel

Kambukka Blue Steel

Kubek termiczny Kambukka Etna Blue Steel 300ml.

Cena 129,90 zł
0 Opinie o produkcie 
Kambukka Glacier

Kambukka Glacier

Kubek termiczny Kambukka Etna Glacier 300ml.

Cena 129,90 zł
0 Opinie o produkcie 
Kambukka Midnight

Kambukka Midnight

Kubek termiczny Kambukka Etna Midnight 500ml.

Cena 139,90 zł
0 Opinie o produkcie 
Kambukka Forrest

Kambukka Forrest

Kubek termiczny Kambukka Etna Forest 500ml.

Cena 139,90 zł
0 Opinie o produkcie 
Kambukka Parrots

Kambukka Parrots

Kubek termiczny Kambukka Etna Parrots 300ml.

Cena 139,90 zł
0 Opinie o produkcie 
Kambukka Darkness

Kambukka Darkness

Kubek termiczny Kambukka Olympus Darkness 500ml.

Cena 109,90 zł
0 Opinie o produkcie 
Kambukka Pomegrante

Kambukka Pomegrante

Kubek termiczny Kambukka Olympus Pomegrante 500ml.

Cena 109,90 zł
0 Opinie o produkcie 

Kubki termiczne – technologie stworzone z myślą o codziennych wyzwaniach

Japońska firma Hario znana jest z popularyzacji alternatywnych metod parzenia kawy. Wyrazem tych nowatorskich idei jest także kubek termiczny Uchi Mug, który został skonstruowany tak, by był kompatybilny z dripperami i stacjami V60. To idealne rozwiązanie dla poszukujących nowych kawowych doznań w mobilnej formie. Contigo to prawdziwy klasyk w swojej kategorii. W kubkach termicznych tej marki zastosowano innowacyjny system Snapseal®, który gwarantuje najwyższy stopień hermetyczności, a ich konstrukcja została przystosowana do obsługi jedną ręką, co jest niezwykle cenną zaletą dla kierowców i osób często stojących w środkach komunikacji miejskiej. Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów zaowocowało bardzo dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi – kubki Contigo, w zależności od modelu, utrzymują temperaturę gorącego płynu aż do 9 godzin, a zimnego do 21 godzin. Znakiem rozpoznawczym kubków produkowanych przez markę Emsa jest 100% szczelność zakrętki i korka, dzięki czemu kubek może być noszony w różnych pozycjach. Zarówno korek, jak i zakrętka, są elementami wymiennymi, a cała konstrukcja może być myta w zmywarce, co znacznie ułatwię utrzymanie kubka w czystości. Dzięki połączeniu znanych rozwiązań i nowoczesnych, ciągle udoskonalanych technologii, kubki termiczne są dziś ekologicznym, przydatnym i przede wszystkim praktycznym uzupełnieniem naszej codzienności.