Dołącz do naszego zespołu!

Jak wygląda proces rekrutacji?

Przesłanie aplikacji

Przeczytaj uważnie ogłoszenie, aby upewnić się, że spełniasz określone w nim wymagania. Przejrzyj swoje CV i zadbaj o to, aby pasowało do stanowiska, o które chcesz się ubiegać. Pokaż swoje atuty, które mogą nas przekonać, że pasujesz na dane stanowisko. Pamiętaj o zawarciu odpowiedniej klauzuli ze zgodą na przetarzanie danych osobowych. CV prześlij na adres email podany w ogłoszeniu.
Kolejnym etapem jest selekcja aplikacji. Osoby prowadzące rekrutację analizują przesłane aplikacje i kontaktują się telefonicznie z wybranymi kandydatami. Takiego kontaktu możesz spodziewać się zazwyczaj w ciągu dwóch tygodni. W trakcie rozmowy telefonicznie zostaną zweryfikowane podstawowe informacje, możesz zostać poproszony o doprecyzowanie niektórych szczegółów. W trakcie tej rozmowy ustalony zostanie również termin rozmowy kwalifikacyjnej.

Rozmowa rekrutacyjna

Spotkania rekrutacyjne kandydatów ubiegających się o pracę w Centrali odbywają się w siedzibie firmy we Wrocławiu. Kandydatów ubiegających się o pracę w Salonie Czas na Herbatę zapraszamy na rozmowę odbywającą się w mieście którego dotyczy ogłoszenie o pracę. Rozmowę prowadzi menadżer działu, a w przypadku ubiegania się o pracę w Salonie Czas na Herbatę koordynator regionalny.
Na rozmowie kwalifikacyjnej chcemy jak najlepiej Cię poznać, Twoje mocne i słabe strony, zweryfikować wiedzę, umiejętności i kompetencje potrzebne na danym stanowisku. Chcemy również abyś podzielił się swoimi oczekiwaniami wobec stanowiska. Pamiętaj, że rozmowa kwalifikacyjna to nie tylko czas dla rekrutera na lepsze poznanie Twoich kwalifikacji, ale również szansa dla Ciebie na zadanie nurtujących Cię pytań.
W zależności od specyfiki stanowiska, na które prowadzona jest rekrutacja, na tym etapie możemy również zaprosić Cię do udziału w teście czy dodatkowej rozmowie, podczas której sprawdzimy wiedzę, umiejętności oraz zdolności interpersonalne. W niektórych sytuacjach możesz spodziewać się zaproszenia na spędzenie czasu w środowisku pracy, abyś miał szansę zapoznać się z jego specyfiką, organizacją stanowiska pracy i zespołem, aby zarówno nasza jak i Twoja decyzja o współpracy była przemyślana i świadoma.

Złożenie oferty pracy

Po spotkaniu osoba przeprowadzająca rekrutację kontaktuje się z wybranymi kandydatami. Jeśli zaproponowane warunki zostaną zaakceptowane przez obie strony, wybrany kandydat dołącza do naszego zespołu. Na tym etapie finalizujemy warunki zatrudnienia oraz przygotowujemy ten proces od strony formalnej.

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: *Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).