Responsive layout

ETNO Colombia Medellin

Do darmowej dostawy brakuje 20,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 20,00 zł
Cena: 40,90 zł
Brutto 48 godzin
Cena Ilość
40,90 zł

Produkt dostępny w sklepie internetowym czasnaherbate.net oraz w wybranych salonach

Jednorodne, średnio ciemno palone ziarna pochodzące prosto z Kolumbii. To najbardziej orzeźwiająca kawowa propozycja z palety ETNO, idealna dla miłośników kwasowo - owocowych smaków. Doskonale sprawdzi się na co dzień, parzona w dużej ilości, metodą przelewową i pita z dużego kubka - również na wynos!

Choć Colombia Medellin niesie w sobie typową dla czekolady deserowej delikatna słodycz i goryczkę, na pierwszy plan zdecydowanie wysuwa się w niej kwasowość, która można przyrównać do smaku owoców pestkowych.

Wypalana jest pod metody przelewowe i ciśnieniowe, ale każdy w tych sposobów parzenia przyniesie nieco inny efekt smakowy.

- Przygotowywane w ekspresie automatycznym nabierze intensywnego, mocno kwasowego smaku, w tle jednak wciąż czaić się będzie delikatna słodycz, która dobrze skomponuje się z mlekiem.

- Kawiarka wydobędzie z Colombii Medellin głównie kwasowość i goryczkę, dlatego ten sposób parzenia polecamy wyłącznie fanom intensywnych, owocowych smaków.

- Najbardziej harmonijny i łagodny efekt otrzymamy, wybierając metodę przelewową. Kwasowość zostanie idealnie zbalansowana słodyczą, a sama kawa zyska na body i stanie się przyjemnie gęsta.

Opakowanie jednostkowe: 250 g

Cena za 1kg: 131,60 zł

Składniki: kawa ziarnista, palona Arabica 100%

Kraj pochodzenia: Kolumbia

48 godzin
od 15,00 zł
3079
Etno
Kategorie:
Wyślij do znajomego
ETNO Colombia Medellin

ETNO Colombia Medellin

Idealna kolumbijska kawa pod metody przelewowe i ciśnieniowe [250g].

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Komentarze

Napisz swoją opinię

ETNO Colombia Medellin

Idealna kolumbijska kawa pod metody przelewowe i ciśnieniowe [250g].

Napisz swoją opinię