Ciasteczka świetnie pasują do herbaty :) Ten serwis w celu prawidłowego działania używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Szczegółowe informacje znajdziesz w polityce prywatności.

zamknij

Saszetki / Herbaty w Filtrach

Istnieje 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Active filters

Box Jaśminowa

Box Jaśminowa

Najlepsze herbaty zamknięte w wygodnym filtrze 10x2g.

Cena 16,90 zł
Box Miętowa

Box Miętowa

Najlepsze herbaty zamknięte w wygodnym filtrze 10x2g.

Cena 16,90 zł

Herbaty w saszetkach i filtrach

Czy da się pogodzić wygodę z elegancją? Oczywiście! Znamy w tej kwestii co najmniej jeden wspaniały przykład – nasze ekskluzywne herbaty w saszetkach. To najwyższej jakości herbata zamknięta w niezwykle estetycznych nylonowych woreczkach. Przymocowane do saszetek kartoniki ze specjalnymi uchwytami umożliwiają wygodne zahaczenie torebki o brzeg kubka lub filiżanki. Ilość suszu w saszetce jest dokładnie odważona, tak, by powstały z niego napar miał idealny smak – pełny, ale nie zbyt mocny. Nasza propozycja jest więc optymalnym połączeniem wygody, z jaką kojarzona jest chociażby zwykła herbata owocowa w saszetkach oraz wyrafinowania związanego z samodzielnym odmierzaniem i parzeniem herbaty w eleganckich naczyniach i z pomocą najwyższej jakości gadżetów. Ekskluzywne herbaty w saszetkach sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i w wyjątkowych sytuacjach, np. podczas przyjmowania gości lub w pracy – w trakcie spotkania z kontrahentem. To również bardzo dobry pomysł na upominek dla znajomego, nauczyciela czy też kolegi lub koleżanki z pracy.

Celebruj chwile

Codzienne rytuały są niezwykle ważne. Pozwalają nam dobrze rozpocząć lub zakończyć dzień i dają poczucie posiadania kontroli nad rzeczywistością. Rytuały często jednak kojarzą się z czymś bardzo czaso- i pracochłonnym. Niesłusznie. Bez problemu da się pogodzić celebrowanie chwili oraz wygodę i praktyczność. Przykładem może być właśnie parzenie dobrej jakości herbaty w saszetkach. Właściwe wystarczy tylko ulubiony kubek lub elegancka filiżanka i chwila spokoju. Herbata jest już odmierzona, wystarczy jedynie umieścić woreczek z suszem w naczyniu i zalać wodą o odpowiedniej temperaturze. I już – można rozkoszować się wyjątkowym momentem i smakiem ulubionego naparu. Ekskluzywne herbaty w saszetkach mogą nam towarzyszyć na co dzień w domu – zarówno, gdy mamy ochotę na chwilę samotności, jak i podczas rozmowy z przyjaciółmi lub członkami rodziny. Dobrej jakości susz i estetyczne saszetki do herbaty dają namiastkę prawdziwego luksusu, na który możemy sobie pozwolić o dowolnej porze dnia i w każdych warunkach – nawet, gdy mamy na sobie ulubiony znoszony dres.

Miły prezent dla każdego

Eleganckie herbaty w saszetkach świetnie sprawdzają się w roli upominków, zwłaszcza dla osób, z którymi nie jesteśmy w zbyt bliskich relacjach i nie wiemy, o czym naprawdę marzą. To bezpieczny i całkiem sympatyczny prezent na przykład dla kolegów lub koleżanek z pracy, nauczycieli dzieci, kontrahentów biznesowych, pracowników czy też znajomych, z którymi dawno się nie widzieliśmy. Właściwie nie ma osoby, która nie ucieszyłaby się z takiego upominku. Większość zadowoli earl grey z dodatkami lub herbata owocowa w saszetkach. Bardziej wyrafinowanym smakoszom herbaty na pewno przypadną do gustu kompozycje z herbatą zieloną lub białą.
Ekskluzywne herbaty w saszetkach warto mieć również w pracy, zwłaszcza jeśli jesteśmy przedsiębiorcami i często podejmujemy w biurze biznesowych gości. Eleganckie saszetki do herbaty z pewnością zrobią wrażenie na kontrahentach i przyczynią się do budowy naszego wizerunku eleganckich profesjonalistów.