Ciasteczka świetnie pasują do herbaty :) Ten serwis w celu prawidłowego działania używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Szczegółowe informacje znajdziesz w polityce prywatności.

zamknij
Responsive layout
navigate_next
navigate_next

Mate Paraguay 400g

Ocena:
0 Opinie o produkcie 
tag_faces 39 punktów w Programie Lojalnościowym

Mocna, tradycyjna Yerba Mate. Posiada intensywny smak z bardzo wyraźną nutą goryczy, przez co jest to odmiana przeznaczona głównie dla doświadczonych mateistów, będących miłośnikami mocy i charakterystycznego gorzkiego posmaku Mate. Posiada wyjątkowe właściwości pobudzające, poprawia koncentrację i niezwykle pomaga zwalczać senność oraz zmęczenie, dzięki czemu niektórzy nazywają ją "espresso wśród yerba mate". Yerba mate to nic innego jak wysuszone, zmielone liście oraz patyczki ostrokrzewu paragwajskiego, przygotowane do robienia naparu popularnego głównie w krajach Ameryki Południowej. Nazwa yerba mate została wymyślona najprawdopodobniej przez jezuitów. Pochodzi od przekształconego łacińskiego słowa herba – ziele i mati co w języku keczua oznacza tykwę, w której parzy się ziele. Yerba mate stymuluje umysł, często stosowana dla poprawy pamięci i koncentracji. Używana jako tonik pobudzający, znoszący zmęczenie psychiczne i fizyczne. Mieszkańcy Ameryki Południowej już od wieków znają i cenią sobie dobroczynne oddziaływanie Yerba Mate. Pobudza podobnie jak kawa, jednak w porównaniu z kawą, która pobudza mocno, lecz krótko - pobudza długotrwale dostarczając przy tym bardzo dużo minerałów i mikroelementów, zmniejszając przy tym łaknienie.

Opakowanie jednostkowe: 400 g

Składniki: yerba mate 100%

Kraj pochodzenia: Paragwaj

Zalecany sposób parzenia: Tradycyjnie w Ameryce Południowej susz wsypuje się w ilości od 1/4 do 3/4 objętości naczynia oraz zalewa wodą o temperaturze 65 - 80 stopni C.

3/4 / naczynko
65-80 °C
10min.
Dostępny
48 godzin
od 15,00 zł
2644
Wild Power
Cena: 38,90 zł
Brutto 48 godzin

account_circleWyślij do znajomego
Mate Paraguay 400g

Mate Paraguay 400g

Intensywna Yerba dla miłośników mocy.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Zobacz także

Mate Argentina 400g

Mate Argentina 400g

Mocno pobudzająca odmiana z Argentyny.

Cena 38,90 zł
0 Opinie o produkcie 
Bombilla Bola gris

Bombilla Bola gris

Stalowa bombilla 22cm ze szczoteczką do czyszczenia w zestawie - rozkręcana.

Cena 46,90 zł
0 Opinie o produkcie 
Yerbomos

Yerbomos

Naczynie łączące w sobie termos, matero i bombillę.

Cena 59,80 zł
0 Opinie o produkcie 

Komentarze

Napisz swoją opinię

Mate Paraguay 400g

Intensywna Yerba dla miłośników mocy.

Napisz swoją opinię