Ciasteczka świetnie pasują do herbaty :) Ten serwis w celu prawidłowego działania używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Szczegółowe informacje znajdziesz w polityce prywatności.

zamknij

Excellence Mao Feng

Ocena:
tag_faces 20 punktów w Programie Lojalnościowym
Cena: 19,90 zł
Brutto 48 godzin

Kolekcja została stworzona z myślą o osobach, które chcą spróbować najlepszych herbat, a przy tym dowiedzieć się o nich czegoś więcej. To doskonałe zaproszenie do świata herbat klasycznych. W nim każdy susz, mimo że zaczyna od bycia zielonymi listkami na krzewie herbaty, dzięki odpowiednim warunkom, staje się wyjątkową herbatą, która może stworzyć napar pełen smaku i aromatu.
Każda z herbat w kolekcji zaliczana jest do najlepszych w swojej kategorii, wielokroć krążą legendy o jej pochodzeniu czy właściwościach.

W eleganckim pudełku znajdziecie opakowanie z herbatą (15/20g) oraz wkładkę z dodatkowymi informacjami na temat jej pochodzenia, historii czy sposobu zbierania. Znajduje się tam również charakterystyka oraz zalecany sposób parzenia herbaty.

Mao Feng - Herbata powstaje z liści i pączków rośliny Camellia Sinensis. Na jej smak ma wpływ podgatunek rośliny, klimat i warunki uprawy, a o ostatecznym charakterze decyduje sposób przetwarzania po zbiorze. Z tej samej rośliny może stworzyć delikatną herbatę białą jak i wyrazistą herbatę czarną. Jest jeszcze jeden istotny czynnik, mający wpływ na jakość suszu, mianowicie to, które liście herbaty są zbierane.
Najbardziej wartościowe są liście znajdujące się najbliżej herbacianego pączka, ponieważ są najmłodsze, a zarazem najbardziej pełne smaku oraz składników odżywczych. Herbata zielona Mao Feng to jedna z najlepszych i  najbardziej cenionych klasycznych herbat zielonych. W tłumaczeniu Mao Feng oznacza "koniuszek włosów" i odnosi się do kształtu młodych delikatnie skręconych listków herbacianych. Nazwa ta to również metoda wiosennego zbierania między innymi tej herbaty. Zrywa się pączek oraz dwa pierwsze listki, które gwarantują niepowtarzalny zapach i unikalne doznania smakowe. Technika produkcji herbaty pozwala zachować naturalny smak świeżych liści, który powoli uwalnia się podczas parzenia.

Cena za 1 kg: 995 zł

Dostępny
48 godzin
od 15,00 zł
2582
account_circleWyślij do znajomego
Excellence Mao Feng

Excellence Mao Feng

Kolekcja dla koneserów z opisem herbaty (20g).

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Może ci się spodobać również

Milk Oolong

Milk Oolong

Herbata odmiany Oolong charakteryzująca się mlecznym posmakiem.

Cena 36,90 zł

Komentarze

Napisz swoją opinię

Excellence Mao Feng

Kolekcja dla koneserów z opisem herbaty (20g).

Napisz swoją opinię